Serwisujemy wyłącznie nasze wyroby. Jednak obecnie mamy promocję dla firm, w ramach której można przynieść do nas stary reduktor lub palnik do cięcia – dowolnego producenta – i zakupić nowy w atrakcyjnej cenie. Szczegóły znajdą Państwo na stronie dotyczącej promocji. W niektórych przypadkach cena nowego sprzętu jest niewiele wyższa od kosztu naprawy starego, a dodatkowo otrzymują Państwo do 2 lat gwarancji, której standardowo udzielamy na nasze produkty.

W ramach promocji „stary za nowy” przyjmujemy na wymianę reduktory butlowe i palniki do cięcia. Nie muszą to być nasze wyroby, mogą być dowolnego producenta. Nie muszą też być sprawne. Oddawany sprzęt powinien być w miarę kompletny – reduktor powinien mieć wszystkie części oprócz manometrów, zaś palnik rękojeść i nasadkę do cięcia.

Standardowo udzielamy na nasze produkty gwarancji na okres do 2 lat od daty zakupu. Gwarancja dożywotnia pozwala przedłużyć ten okres na czas nieokreślony, pod warunkiem zarejestrowania produktu na naszej stronie i dokonywania okresowych odpłatnych przeglądów. Dożywotnia gwarancja jest dostępna dla większości naszych reduktorów butlowych, sieciowych i palników dostępnych w ciągłej sprzedaży. Dokładną listę produktów objętych dożywotnią gwarancją i szczegóły na jej temat znajdą Państwo na naszej stronie.

Muszą Państwo w ciągu 14 dni od zakupu zarejestrować produkt na naszej stronie i oddawać go na okresowe przeglądy gwarancyjne. Pierwszy przegląd należy wykonać, w zależności od rodzaju produktu, w ciągu 2 lat (reduktory) lub 1 roku (inne wyroby) od daty zakupu, zaś kolejne przeglądy wykonuje się co dwa lata. Przeglądy są odpłatne zgodnie z cennikiem dostępnym na naszej stronie.

Wybór odpowiedniego reduktora zależy od jego przewidywanego przeznaczenia.
Należy przede wszystkim określić, do jakiego gazu ma być stosowany – w ofercie posiadamy reduktory między innymi do tlenu, propanu, acetylenu, argonu, dwutlenku węgla, sprężonego powietrza, azotu, wodoru, helu. Trzeba też ustalić, skąd będzie pobierany gaz – czy będzie to butla czy może sieć. Ważnym parametrem jest maksymalne ciśnienie wylotowe (robocze) – typowe wartości to 10 bar, 1,5 bar, 3 bar, 2,5 bar, 4 bar, 30 bar, 40 bar.