Aktualności

  Z przyjemnością informujemy, iż w dniach 24-25 maja w naszym oddziale zamiejscowym w Łosicach odbyło się spotkanie z naszymi Partnerami Handlowymi, przy udziale władz miasta Łosic. Podczas spotkania zaproszeni goście mieli możliwość zwiedzenia zakładu, zapoznania się z profilem produkcji oraz uczestniczyli w pokazach cięcia naszych wyrobów.
   
  Składamy podziękowania wszystkim przybyłym za udział w spotkaniu.

  Maszyna SW-32 jest sterowaną numerycznie tokarką typu szwajcarskiego.
  Zapewnia ona pełną elastyczności obróbki wielozadaniowej, dzięki wielu funkcjom standardowym jak  i opcjonalnym.Wszystkie osie są napędzane przez serwosilniki prądu zmiennego i wrzeciono ze sterowaniem osią C. Wszystkie prowadnice są zamontowane na prowadnicy liniowej, a smarowanie wszystkich powierzchni odbywa się automatycznie. Prowadnice można przesuwać ręcznie za pomocą przycisku lub pokrętła.

  Maszyna jest również wyposażona w automatyczny zacisk hydrauliczny i posiada dwa tryby pracy, tj. AUTOMATYCZNY i RĘCZNY.
  Obróbka w przeciwwrzecionie pozwala na całkowite wykonanie obróbki detalu oraz skrócenie jego cyklu wykonania, a napędzane narzędzia pozwalają na zastosowanie dodatkowych procesów obróbczych.

  Obrobione detale są transporterem detali przekazywane poza obrabiarkę. Magazyno podajnik pręta pozwala na pracę ciągłą bez kolejnych przestojów na załadunek materiału.

  Informujemy wszystkich naszych Klientów, użytkowników palników produkcji PERUN S.A., że dysze produkowane przez innych producentów a sprzedawane "jako odpowiedniki dysz produkcji PERUN" nie są przystosowane do pracy z palnikami produkowanymi przez PERUN S.A. 
  Z racji innej konstrukcji mają inne przepływy co powoduje zjawisko cofania się płomienia. W takich warunkach praca palnika staje się niebezpieczna, może dojść do jego uszkodzenia co może spowodować nieszczęśliwy wypadek operatora palnika. 

  Firmy sprzedające tzw. zamienniki dysze ponosić będą pełną odpowiedzialność prawną za sprowadzenie zagrożenia życia dla użytkowników palników. 

  PERUN S.A. przypomina, że nie ponosi odpowiedzialności za skutki stosowania nieoryginalnych dysz w związku z tym następuje utrata gwarancji na palnik.

  PERUN S.A. jest zainteresowany w podjęciu współpracy z firmą zewnętrzną w zakresie chemicznego trawienia i pasywacji detali i podzespołów wykonanych z mosiądzu. 
  Lokalizacja trawialni w okolicach Siedlec lub Warszawy. 

  Kontakt zainteresowanych firm

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  lub tel. +48 22 8108041 wew. 346 

  Informujemy, iż produkty PERUN S.A. nie zawierają niebezpiecznych substancji, które zgodnie z rozporządzeniem REACH podlegają obowiązkowi rejestracji i informacji w postaci karty charakterystyki dla odbiorcy wyrobów.

  Dane adresowe

  PERUN Spółka Akcyjna

  ul. Grochowska 301/305

  03-842 Warszawa

  NIP: 781-17-26-496

   

  Oddział produkcyjny:

  ul. Kolejowa 25, 08-200 ŁOSICE

  Tel./fax: +48 83 357 29 94

  E-mail: sekretariat.losice@perun.pl

  Kontakt

  Sekretariat:

  tel. +48 22 810 80 41

  E-mail: sekretariat@perun.pl

  E-mail: perun@perun.pl

   

  Dział Handlu i Marketingu:

  Tel. +48 22 810 56 39

  E-mail: dzial.handlowy@perun.pl

  Kontakt

  Sklep firmowy:

  tel. +48 22 810 80 47

  E-mail: sklep.firmowy@perun.pl

   

  Dział Zaopatrzenia:

  tel. +48 22 810 80 41 w. 366

  E-mail: dzial.zaopatrzenia@perun.pl

  © PERUN S.A. All Rights Reserved.